Rozvoz potravin

Svěřte logistiku poslední míle evropské jedničce na rozvoz potravin – DODO. Postaráme se o doručení ve stejný den až ke druhým dveřím, v předem definovaných časových oknech, a ručíme za dodržení teplotního řetězce. Důvěřují nám největší hráči na trhu jako Košík.cz, Tesco či Billa, spolehněte se na nás i vy.

Chci bezstarostný rozvoz potravin
Doručujeme z
obchodů, skladů

Máte vlastní rozvoz

Optimalizace procesů v logistice, špičkový servis pro zákazníky i využití technologií pro plánování. To jsou jen některé benefity spolupráce s námi. Nechte rozvoz potravin na nás a zbavte se starostí s logistikou, najímáním kurýrů i servisem flotily.

 • Technologie GAIA plánuje trasy závozů a časové sloty. Maximalizujeme tak počet doručených objednávek a tím i počet obsloužených zákazníků.
 • Zajistíme pro vás kurýry i vozidla. Vy se tak nemusíte starat o nábor ani nákup flotily. Scoring kurýrů vám dává jistotu profesionálních služeb.
 • Garantujeme zachování teplotního řetězce i speciální péči o křehké zboží. Postaráme se, aby vaše zboží vždy dorazilo v perfektním stavu.

Začínáte s doručováním potravin

Rozjet online obchod je náročné i bez logistiky, nepřidělávejte si proto starosti a outsourcujte rozvoz potravin na nás. Nastavíme kompletní procesy logistiky tak, aby vyhovovaly vám, současným trendům i zákaznickému chování.

 • Zanalyzujeme a navrhneme rozvozové zóny. Díky tomu maximalizujeme počet obsloužených zákazníků i množství objednávek.
 • Navrhneme proces vyskladnění. Zajistíme vše od napojení na skladové systémy po výběr vhodné flotily vozidel.
 • Vaši zákazníci dostanou maximum služeb. Přijímáme všechny typy plateb a vaši zákazníci si mohou vybírat doručení v hodinových časových oknech. V poslední fázi doručení navíc získají odkaz pro sledování kurýra v reálném čase.

delivery

Proč využít na doručení potravin DODO?

icon1

Řídíme městskou logistiku 
s vlastní technologicko-logistickou platformou GAIA

Jsme rychle rostoucí firma, která pro dovoz potravin do domu využívá vlastní platformu GAIA, která optimalizuje trasu kurýrů, takže potraviny dovezeme zákazníkovi rychle a na čas.
icon2

Vaši zákazníci jsou pro nás prioritou a chceme, aby se
k vám vraceli

Až 87 % zákazníků svůj nákup zopakuje
v případě, že jsou s doručením spokojeni. Naši kurýři vyzvednou potraviny ve vašem skladu, obchodě nebo pick-up pointu a koncovému zákazníkovi ho dovezou v čase, který si sám zvolí.
icon3

Podporujeme všechny možnosti plateb

Náš systém podporuje všechny platební metody – hotovost, stravenky i platební karty. Bezpečnost platebních transakcí je pro nás prioritou, proto peníze v terénu neustále monitorujeme.
icon4

S námi budete růst

Díky škálování se pružně přizpůsobíme vašim požadavkům a expandujeme s vámi do jakékoli oblasti nebo země.
icon5

Nemusíte se starat o další vozový park ani zaměstnance

Využijte flotilu DODO a odpadnou vám starosti o další kurýry i správu vozového parku.
icon6

Šetřete životní prostředí

V DODO klademe velký důraz na udržitelnost a ochranu životního prostředí, k čemuž přispíváme optimalizací tras a využitím aut s pohonem CNG.

Proč je kvalita doručení nákupu tak důležitá?

87%
zákazníků
svůj nákup zopakuje v případě, že jsou spokojení s doručením.
67%
zákazníků
je připraveno si připlatit za doručení v ten samý den, pokud to situace vyžaduje.
47%
zákazníků
je připraveno si připlatit za doručení v ten samý den, i když to jejich situace nevyžaduje.
0%
Fleet management
Odpadají vám starosti s údržbou vozového parku a platbou povinných pojištění.
0%
starosti o HR
Nemusíte se starat o žádné další zaměstnance a kurýry.
100%
zákazníků
Díky optimalizaci tras a CNG pohonu u našich vozů šetříme životní prostředí.

Jakým klientům jsme pomohli zjednodušit podnikání?

Tesco

Tesco jako vůbec první maloobchodní řetězec nabídl českým zákazníkům online nákupy potravin, které doručovala jejich vlastní dodávková flotila. S rostoucím počtem objednávek ale společnost zjistila, že vysokou kvalitu doručení i v budoucnu zaručí až opravdu efektivní logistické řešení. V roce 2018 proto firma oslovila nás. A výsledek? Dnes obsluhujeme 12 velkých poboček v České republice, 3 pobočky na Slovensku a 3 pobočky v Maďarsku.

Problémy klienta:

Řešení DoDo:

Řídíme logistiku pomocí data-driven platformy GAIA

Prostřednictvím vlastní logistické platformy denně vyhodnocujeme stovky dat. Díky nim dokážeme optimalizovat veškeré procesy. Naším cílem je dělat městskou logistiku efektivnějí a udržitelnější.

Flexibilní doručení

Doručování zásilek probíhá v časových intervalech neboli slotech. Jejich délka začíná na 30 minutách. Hlavním cílem je komfort pro koncového zákazníka.

Bezpečnost a spolehlivost

Protože neustále sbíráme data z provozu, klademe maximální důraz na jejich bezpečnost. Šifrování dat během přenosu je u nás standardem.

Zónová logistika

Optimalizujeme trasy pro rychlejší a nákladově efektivnější doručování. Umíme naši flotilu maximálně utilizovat, díky čemuž je doručování zároveň udržitelné.

Hodnocení kurýrů

Pro zajištění vysokého standardu kvality služeb využíváme bodovací systém kurýrů. Systém hodnotí jejich styl jízdy, nehodovost a zpětnou vazbu klientů.

Pokročilý reporting

Na základě získaných dat máme real-time přehled o efektivitě provozu. Prostřednictvím API mají stejný přehled k dispozici i naši klienti.

Cash management

Náš systém je navržen pro všechny dostupné platební metody – hotovost, stravenky, platební karty. Peníze v terénu neustále monitorujeme. Bezpečnost platebních transakcí je pro nás prioritou.

Jak funguje GAIA, která šetří životní prostředí a finance?

Software je navržen tak, aby na základě vyhodnocování dat v reálném čase dokázal vybírat nejvýhodnější trasy pro zásilky.
Více informací

Jak funguje objednání rozvozu potravin?

Chcete pomoct s městskou logistikou a zvýšit objem svých objednávek rozvozu potravin domů?

 1. Vyplňte prosím náš formulář. Zabere vám to jen 1 minutu. Potřebujeme vědět, kdo jste a jak vás můžeme kontaktovat.
 2. Jakmile odešlete formulář, ozve se vám naše obchodní oddělení a navrhne vám řešení přímo na míru.
 3. Hotovo. Využívejte všech výhod rychlého, udržitelného a kvalitního dovozu potravin domů k vašemu koncovému zákazníkovi.

  Chcete pomoci s městskou logistikou?