Doručení pro
e‑commerce

Nabídněte svým zákazníkům možnost doručení zásilek
z vašeho e-shopu ve stejný den, v časovém intervalu, který si sami vyberou a navíc s výnosem do patra. Přesně tyto služby nabízíme pro všechny segmenty e‑commerce včetně lékáren, elektra, módy, DIY, sportovního vybavení, drogerií nebo potřeb pro dům či domácí mazlíčky. A to nejlepší? Nepožadujeme žádné minimální počty přepravovaných balíčků a náš widget integrujete na e-shop na pár kliků.

Chci rychlé doručení zákazníkům
Doručujeme z
prodejen, skladů, dark stores

Nový standard služeb v last mile delivery

Rychlé dodání zboží je klíčové pro 3 ze 4 lidí nakupujících online, same day delivery využívá 35 % zákazníků z Generace Z. Rychlé a profesionální doručení je pro vás proto příležitostí, jak se odlišit od konkurence. V DODO však jdeme při zajištění logistiky poslední míle o kus dál. Naši kurýři mají k dispozici data-driven platformu GAIA, díky které dokážeme zásilky doručit časovém okně, které si zvolí zákazníci a jako první nabízíme doručení
za druhé dveře jako standard. Zavedení same day delivery je s námi navíc velmi snadné – náš widget integrujete na e-shop na pár kliknutí a rozvezeme vám tři balíčky i tři stovky zásilek denně. Zkrátka, s námi nemusíte řešit garantované objemy.

delivery

V čem je řešení last mile delivery od DODO inovativní

icon1

Výběr časových slotů

Díky časovým slotům zvýšíte kvalitu služby a pohodlí svých zákazníků, kterým odpadá nutnost čekání na kurýra. Společně nastavíme intervaly, ze kterých mohou zákazníci vybírat při objednávce – jejich délka může být od 1 do 4 hodin.
icon2

Doručení zásilky ke druhým dveřím

Výnos nadrozměrných zásilek do patra je pro nás samozřejmostí. Vy díky němu zvýšíte standard služeb a zlepšíte zákaznickou zkušenost. Rozvoz zajistíme ze skladu, nebo prodejny, kde si zákazníci zboží vybrali.
icon3

Ekologická přeprava s flotilou na míru

Vozový park volíme podle druhu zásilek vám na míru, nemusíte se tak starat o nákup ani servis flotily. V maximální možné míře využíváme vozidla na alternativní pohon (elektro/CNG) a trasy optimalizujeme tak, aby byla zátěž životního prostředí minimální.
icon4

Sledování zásilek

Nejdříve zasíláme zákazníkům notifikace o časovém okně, v poslední fázi doručení získají odkaz pro sledování kurýra v reálném čase. Čas doručení mohou sledovat na mapě a vědět tak na minutu přesně, kdy zboží doručíme.
icon5

Profesionální kurýři

Kurýr je možná jediný člověk, kterého si zákazníci spojí s vaší značkou. DODO kurýři jsou proto vždy profesionálové, kteří procházejí obecnými školeními i tréninkem na specifika vašeho oboru.
icon6

Zprovoznění na pár kliků

Pro nabídku časových slotů nemusíte na e-shopu nic speciálně vyvíjet. Náš widget nastavíte na pár kliknutí a vaši zákazníci získají možnost pohodlně vyhledat svou adresu a vybrat dostupný termín.

Získejte spolehlivého partnera pro nadstandardní servis zákazníkům

Zákazníci jsou čím dál náročnější, stejně jako doručení poslední míle. Věděli jste například, že rychlou dopravu postrádá 40 % nakupujících nebo že 54 % zákazníků využívá doručení ve stejný den i pro plánované nákupy?

Pomůžeme vám nejen splnit požadavky zákazníků, ale nastavit nový standard služeb. Rychlé a pohodlné doručení v časovém slotu, výnos do patra a profesionální kurýři vás odliší od konkurence a zlepší vnímání vaší značky u zákazníků. Doručování v časových slotech navíc na web integrujete na pár kliknutí. Nač tedy čekat?

delivery

Standardní zásilky

Rozvezeme pro vás 10 i 100 balíků denně.

Váha Počet kurýrů
do 30 kg 1
Službu např. využívají
Nezáleží, jestli potřebujete rozvést 10 nebo 100 zásilek, balíčky s hmotností do 30 kg pro vás rozvezeme ve vybraných časových slotech. O naplánování ideálních tras se stará naše data-driven platforma GAIA. Díky ní maximalizujeme spolehlivost doručení v daném čase, která je dlouhodobě nad 90 %.
Chci lepší rozvoz zboží

Nadrozměrné zásilky

Doručíme vždy za druhé dveře a dvěma kurýry.

Váha Počet kurýrů
nad 30 kg 2
Službu např. využívají
Rozměrné balíky nebo zásilky s váhou nad 30 kg doručíme větším autem se dvěma kurýry. Ti vše zároveň vynesou za druhé dveře, což zvyšuje kvalitu služeb pro vaše zákazníky. Rozvoz zajistíme z vašeho skladu nebo z prodejny, kde si zákazníci zboží vybrali. Pro výpočet tras
a reporting využíváme naši vlastní data-driven platformu GAIA, která nám umožňuje zajistit ekologické, rychlé a pohodlné doručení.
Chci vyřešit lepší rozvoz velkých zásilek

Antonio Villascusa

Omnichannel transport & logisitc leader
„V DODO jsme našli partnera, který nám umožňuje poskytnout doručení ve stejný den jako vůbec první společnost v našem segmentu. Je nám blízký jejich přístup k ekologii a také ochota nabídnout našim zákazníkům nadstandardní servis. Možnost výnosu sportovního vybavení do patra nebo na zahradu dává naši misi dělat sport dostupnější nový rozměr a těšíme se, až tuto službu zpřístupníme zákazníkům v dalších českých městech a postupně v okolních zemích.“

delivery

    Chcete pomoci s městskou logistikou?