20/03/2023

Čerstvé pečivo a zeleninu z řetězce BILLA přivezeme už 3 hodiny od objednání

DODO & Billa

Už je to pár týdnů, co jsme se zapojili do zkušebního provozu nového e-shopu BILLA. Nákupy zákazníkům vozíme v expresním čase od 3 hodin od objednání. I když se jedná o testovací fázi, setkává se nová služba s chválou.  

Společnost REWE Group, která obchodní řetězec BILLA provozuje, pro nový e-shop zajistila speciální velkosklady, ze kterých naši kurýři rozváží nákupy lidem v Praze a Brně. V nákupních taškách uložených v DODO autech vozíme nejen potraviny a drogistické zboží, ale i květiny, lahůdky nebo hotová jídla. Kvalita těchto věcí se v čase mění a vzniká přitom velký tlak na rychlé doručení. Vysokým očekáváním se snažíme vyhovět v největší možné míře. Garantujeme kvalitu nejen čerstvého ovoce a zeleniny, ale i chlazeného a mraženého zboží. Díky našim bohatým zkušenostem s rozvozem potravin a správně nastaveným postupům umíme zachovat teplotní řetězec dodávaných potravin. K zákazníkovi se tak dostanou ve stejné kvalitě jako když se zrovna vyskladnily.

Doprava nákupu našimi DODO auty řetězci BILLA a jeho zákazníkům přináší hned několik výhod. Vedle již zmíněného udržení kvality čerstvých potravin je to v současné době tak potřebná časová flexibilita a nechybí ani lidský přístup ze strany našich kurýrů. A co bude dál? Už nyní se počítá s tím, že pokud zkušební režim skončí úspěchem, jak tomu nyní vše nasvědčuje, mohou se na rychlé doručení nákupu těšit zákazníci BILLA i v dalších částech České republiky.